Чи вистачає Вам однієї практики на тиждень???

висловила)мені вапщє практик не вистачає дуже, я і на ту єдину не хожу бо партне...
   
Сообщений: 271
висловила)
мені вапщє практик не вистачає дуже, я і на ту єдину не хожу бо партнера нема...
як ж без партнера-то?..
Сообщений: 166
Те що ти зробиш за практику від партнера не залежить...
Можна прийти з партнером і танцювати сакади чоловічі і жіночі, а можна прийти самій і працювати над дисоціацією, центрами, технікою кроку, балансом....
Сообщений: 136
я на ваші практики раніше весни не попаду - але скажу за себе -мені було б мало. І , Кать, це прекрасна нагода для відпрацювання як жіночої (якщо варіант Сергія не підійшов - невже шафи вже забрали? ))) так і чоловічої (раз багато партнерок) техніки ІМХО.
І про партнерів - є пропозиція зробити відкриту практику - так зможуть приходити партнери і з інших клубів, можливість знайти собі більш-менш адекватного , думаю, розшириться. Але для цього потрібно регулярно її анонсувати і рекламувати.
Сообщений: 166
Практика відкрита. Стосовно анансування - приймаю зайваження. Буду тепер розсилати більше інформації танго суспільству Львова!
Сообщений: 136
це було не зауваження - я просто не вкурсі)
бо така річ як відкрита практика - у Лв буде вперше і це для мене позитивна новина!

( Звичайно, всі ми можемо піти на практику в будь-який клуб, ніхто (я сподіваюсь!!!!) виганяти не буде, але 99% на практиці будуть з того ж клубу. Під відкритою практикою маю на увазі не "приходьте до нас на практику", а "учні всіх клубів мають спільну практику тоді-то".)
Сообщений: 88
На останній практиці годину танцювала з партнером, якого перший раз в житі бачила. Досі поняття немає хто такий smile Але велике йому дякі. Вказав на кілька помилок. І навчив дечого нового smile А прийшла то я без партнера :)
Сообщений: 136
знаю що я зануда, але все ж)))

практика-для опрацювання недоопрацьованого на занятті матеріалу і роботи над власними помилками (на які вказав!!! ВИКЛАДАЧ) !!!
вчитись на практиці в НЕЗНАЙОМОГО партнера - дуже рідко щось добре.
Сообщений: 271
переконали)
тепер доведеться в суботу зранку з бодуна перти в ТЕП
Сообщений: 46
Цілком підтримую Іринку у вищесказаному про викладача!!!!!!!!!
І я, як і Катя, висловилася "ЗА" більше практик:))))), хоч відшліфовувати власну техніку можна будь-де, але файно було б робити це у рідному залі:)))))
Сообщений: 46
І, надіюся, не лише в суботу!!!!!!!!!!)))))))))))))
Сообщений: 6
З великою радістю ходжу у ваш клюб на практики. І тільки за, якщо їх буде більше. :)
Сообщений: 166
Дякую, будем старатись робити практики частіше!
Сообщений: 88
Так я і рада б ходити з постійним партнером, але партенр з яким я домовилась ходити на практики зник в невідомому напрямку (перебуває зараз в розшуку :))) В мене ось жевірє надія, коли я кожен раз іду на практику, що і він прийде :))))) Так, хотілось би, щоб було ... "практика-для опрацювання недоопрацьованого на занятті матеріалу і роботи над власними помилками (на які вказав!!! ВИКЛАДАЧ) !!!
вчитись на практиці в НЕЗНАЙОМОГО партнера - дуже рідко щось добре".

Та десь там в коментах до якоїсь там мілонги (ото моя память :), а ось воно... smile ні таки не знайшла тієї теми. Щось там було про те, що хлопаки з інших клубів танцють тільки з дівчатками зі своїх клубів, і де ж тоді робити обмін досвідом? Прозвучала проста відповідь - на відкритій практиці :)

Але то я ще зелена, може чого не розумію :)
Сообщений: 136
Ну,та власне - обмін досвідом то коли обоє щось знають і добре вміють і цікаво почути як це виходить в інших.)
Якщо досвіду малувато - то і обмінятсь не буде чим)
Якщо щось не виходить - на практиці завжди є викладач чи хтось з старшої групи, відповідальний за практику, в якого і можна запитати
Під обміном досвідом в тій темі (а йшлося там про мілонги) малось на увазі зчитування ведення (слідування) інших партнерів і можливість інтерпритації
А я мала на увазі-коли приходиш на відкриту практику і без домовленості заздалегідь- там можна знайти вільного партнера з іншого клубу, домовитись над чим крнкретно ви будете працювати (тобто практикувати те, що ви вже знаєте), а коли чомусь проблеми - запитати старшого. Таке от)
В начало страницы  
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
Чтобы писать на форуме, зарегистрируйтесь или авторизуйтесь.