Хатітє видіти мене в голом відє? Вам сюда!

Шутка!Насправді я хотіла взяти на себе відповідальність спитати вас - шо б ви та...
   
Сообщений: 271
Шутка!

Насправді я хотіла взяти на себе відповідальність спитати вас - шо б ви таварищі ліфтьори дорогі хотіли на майбутнє?
кіко разів на тиждень ви б точно ходили на заняття, а?
може ви б якого залу іншого хотіли, теплого, а? з чайником там напрімєр...
яких вам уроків бракує?
якшо ви вже не памнятаєте хто я і шо то за група - то скажіть чо не приходите так давно?
напишіть, поділіцця як ви себе видите в танго скажімо за місяць-два?
чи збираєтеся в Судак в травні?
розкажіть-поділіцця! мені мабуть як і всім страшенно зара підтримка потрібна...

разом нас ж багато!
Сообщений: 136
Катрусю!
Я то ніби і не дуже маю до того відношення, але коли чую таке від тебе (чи інших ліфтерів) аж сльози на очі навертаються.
Скажу від себе - люблю страшно той неохайний великий холодний але затишний зал! Якщо чайник- то там.. Хотілося б повертатись туди, час від часу, приїздити несподівано на заняття - щоб постояти 2хв перед скляними дверима, помилуватись на танцюючих, поки ніхто не бачить, а потім зайти і обніматись зі всіма, навіть з тими , кого бачиш вперше - бо то ж нові члени сім"ї!
Я знаю, що люди, які були там весь той час, є і зараз - в кожного свої клопоти, але все ж - усі готові (і раді цьому!) - СИСТЕМАТИЧНО приходити. Так, кожен по щось своє - сподіваюсь вони напишуть, але і дещо спільне є - люди,яким цікаво займатись і розвиватись разом і робити це саме тут, саме в цьому клубі!
Я знаю що є новачки - які не такі вже і зелені, але дуже активні (ви- молодці!!) , і будуть нові люди, які знайдуть нас, так як знайшлися ми всі!
Впевнена, що Судак цього року буде такий же суперовий, як і попередні роки!
Катя, тобі, як і всім, потрібна підтримка - але ти права- разом вас (нас) багато і це неодмінно приведе до якогось конструктиву! Обіцяю! Просто тому що людей, яких це все турбує, дійсно багато;)
*****
Сообщений: 78
народ,як я вас люблю...
я така рада,шо найшла вас усіх...і за такий короткий час ви мені стали такими дорогими!!!
тому я особисто обіцяю при багатьох свідках,шо докладу чимало зусиль для розвитку нашого чудового Ліфта (і себе в ньому)
особисто мені потрібно як мінімум 2-3 заняття в тиждень,при чому потрібно звертати увагу на чоловічі і жіночі техніки,про те,як не губити баланс під час танцю...також хотіла б ше урок по чакарері,прикрасах і ше купа всього,шо я ше навіть не знаю,як називається)))
взагалі ми висуваєм пропозицію перейти в інший зал(наприклад,Палац Сапегів)...мені здається,там і тепліше,і комфортніше,і гарніше...але треба взнати,чи ми могли б там займатись...і обговорити це з усіма пасажирами ЛІФТА)))
на рахунок Судаку-однозначно збираюсь,при чому дуже сильно і наполегливо (і дуже сподіваюсь,що мені на той час не попадуть ніякі сесії і ліцензійні іспити "Крок-2")))
головне,пам"ятати,що ми все зможем і кожен хід життя-це ще один для нас урок...
лю вас)*
Сообщений: 88
ЛЮБЛЮ Вас всіх шальоно!!! Катруся дякую за тему! Щось толкове відпишу коли приведу чуства в норму. Судак, Москва, Байрес - звами хоч на край світу!

п.с. Смішно що під темою, відображається не твоє імя Катруся, а імя останнього дописувача smile Вот вам і голий забіг правда віртуальний smile Ги :)
Сообщений: 46
На даний час, при всьому бажанні танцювати цілодобово, точно зможу приходити 2 інколи 3 рази на тиждень((((
Зал - бажав би бути теплішим і чистішим, але шо ж тут поробиш, коли цей, що ми маємо зараз, став вже таким рідним))) Стільки всього в ньому відбулося, відтанцювалося, відсвяткувалося...Ех... жаль, шо зараз ми дійшли до такої теми...(((
Але ж основне це люди, які за цей час спільної поїздки в кабіні ліфта встигли стати такими рідними і близькими, і з відкритою душею радо приймали кожного нового пасажира)))
Сообщений: 10
Мої кохані пасажири ЛІФТа!!! навіть не знаю, що писати.... можу впевнено сказати одне: без танго я жити не зможу і в інший клуб не піду нізашо!!!
займатись зможу 2, якшо дуже повезе, то 3 рази на тиждень....
маю пропозицію змінити зал тільки на час холодів, бо то якось не дуже естетично, коли пара поприкроки дрижить від холоду.... ну, принаймні, мені не комфортно.... хоч зал і справді став дуже рідним...
дуже-дуже хочу в Судак!!!! і працюватиму над собою скільки зможу, щоб гідно представити наш Ліфт!

люблю вас всіх дуже))) :***
Сообщений: 271
самі дівки актівнічають... самі дівки...
Сообщений: 88
Мої чувства прийшли в плюс-мінус норму. Принаймі тепер клава від сльозок не замкне. Так-ото. На заняття я можу ходити, коли схочу, але з не дуже точною періодичністю (бо вилітають вечори всяких пянок можлива навала роботи). В средньому мені тре хоча б 3 заняття для повного щастя. І одну практику з партнером (але то може бути і не в нашому клубі - тепер практик багато).

Щодо зміни залу. Не наю, може то через то що я в шльомі, але і в теперішньому залі не дуже мерзну. Може через те, що в мене на роботі 14 - це тепло... Не буду писати всього там такого прорідність залу. але скажу чесно, була в гостях в трьох наших дружніх клубах в залах і зрозуміла один шальоний фізичний плюс нашого залу - він великий (!!!). Це справді важливо. Так в ньому не проведеш мілонги (принаймі не класичні), але коли нас збирається трохи більше ми спокійно можемо займатись не заважаючи одне одному (я говорю коли нас збирається трохва більше на всякі там семінари, чи А В, чи прото для того щоб потренувтаи довгі кроик чи дуже високе болєо (стеля в нашого залу також висока :))

Мені просто бракує уроків.

Не приходжу сюди в силу того, що тут немає живого обміну інформацією

За місяців два, я бачу себе в літньому платі поверх джинсів, тангуючою серед перших квітів, десь в якомусь залі з Максом/Володею/Сашею/Іваном/Назаром/Василем/Вовчиком і з купою молодих тангерів- наших ліфтьорів навколо :)

В Судак збираюсь, Але то взагалі від мене не залежить чи зможу туди потрапити. Так що звиняйте.
van
Сообщений: 6
3 заняття мені буде в сам раз, на більше просто не стяну. Зал харош. Я шось крім рамантіка (в тих краях) таких великих залів більше не знаю. Не відписую і не зявляюсь бо багато навчання щас маю.
Сообщений: 271
як там?: "твій голос враховано - проблему буде вирішено!" агагаг
Сообщений: 271
я так і знала шо прийде хтото нормальний) ггг
вечором роздягнуся!
В начало страницы  
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
Чтобы писать на форуме, зарегистрируйтесь или авторизуйтесь.